

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 8633
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07824
Ext.Price$0.07824
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07824 | $0.07824 |
| 10 | $0.06917 | $0.69170 |
| 50 | $0.06115 | $3.05750 |
| 100 | $0.05342 | $5.34200 |
| 500 | $0.04666 | $23.33000 |
| 1000 | $0.04261 | $42.61000 |
| 3000 | $0.03891 | $116.73000 |
| 5000 | $0.03626 | $181.30000 |
